28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az America's Army 3 június 17-én érkezik (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
számomra meg főleg, mert rá egy napra érettségizem :S

de az AA-t is biztos le fogom tölteni, kíváncsi vagyok, milyen lett(remélem az Unreal Engine 3-at jól optimalizálták).
Eric
Eric [20761]
Mint az iPhone 3.0 softvare update. Mozgalmas nap lesz a jövő hét szerda...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat