28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
Igen, néztem a Tv-ben.A mérkőzés végén szerencsétlen Gerát "megtalálták" a helyi szurkolók. Miközben nyilatkozott a Tv-nek jól kivehető volt a háttérkórus:
"Gera, te állat, b.meg az anyádat!"
Jól szórakoztam...

divide et impera

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Tegnap is kint voltam Győrben és nyertünk!!!
1:2!!!!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat