Nem tagadom, nagyon durva volt, mostanában egyre alattomosabban játszik, remélem nem fogják majd egyszer nagyon eltiltani!
Ő a fradi legnagyobb értéke, csak higgadjon le!
Igen, néztem a Tv-ben.A mérkőzés végén szerencsétlen Gerát "megtalálták" a helyi szurkolók. Miközben nyilatkozott a Tv-nek jól kivehető volt a háttérkórus:
"Gera, te állat, b.meg az anyádat!"
Jól szórakoztam...