28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

tibi6893
tibi6893 [4981]
grat...
(nekem volt RoM miatt kb 3 hét kihagyás ,most DDO mellett simán ráérek fórumozni ...)

Lavar
Lavar [4431]
~ 30 perce vagyok 2 éves. Hogy múlik az idő.
Pedig napok óta nem is írok a fórumra.

Vissza

Fórumszabályzat