28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

miki14
miki14 [10]
Sziasztok!

a szerveremen hogy kell berakni az admin skint?
mert neten olvastam rola de nem sikerült.
és ha a szerveren benne vagyok akkor hogy tudom átt változtatni a skint admin skinre?

Vissza

Fórumszabályzat