28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Hogyan tudok betenni új skineket a Legend-ben?
Leszedtem egy párat, de nem tudok velük mit kezdeni. Ugye kellene hozzá tombripper, vagy texmod, de: az elsővel nem nagyon tudok mit kezdeni, nem nyit meg semmit, a texmod-ot meg akárhonnan is töltöm le, kicsomagolás után, baromira lelassul az egész rendszer, még kilépni sem lehet percekig. Másrészt az AVG ki is ír vmit, de azokkal nem tud mit kezdeni.
A skinek egyébként csak a meglévőket cserélik le, vagy bekerülnek azok mellé?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat