28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégis Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz a cím (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Óóó, isten ments, hogy megváltoztassam a nézeteidet! Szó nincs erről!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Lacee86
Lacee86 [226]
Jó, mondhatsz bármit, nekem akkor is nagyon tetszett, és nem fog változni a véleményem róla.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Oh, bocsáss meg, hogy egy majd' 4 éves játékot fikázok! Igazi őskövület!

Persze, emlékszem, milyen pokoli hangulatos volt! Prájszkapitány a sebezhetetlen, a jó öreg pattan a gránát pontosan a lábad alá, előre megírt röppáján, a behatárolt, kis méretű és korlátozott játéktér. A szánalmas AI, ahogy átdarált a füstön, és ahogyan végtelen hullámokban érkezett, a tökéletes fizikai modell, és rongybaba. Mind csak adták a hangulatot! A jó öreg Panzer II-es is, a Normandiai harctér mocskos fenevada is megkapta a neki kijáró tiszteletet! Azt hiszem tévedtem, a játék minden egyes részletében hiteles volt.

Persze, addigra elvégre már kint volt a HL2, ami mondhatni megteremtett egy bizonyos lécet, ez pedig nem más, mint egy szénnétuningolt CoD1. Még csak a grafikai motoron sem változtattak, helyette szarrányomták, meg is lett az eredménye, technikai újítást pedig várni is sok lett volna.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Lacee86
Lacee86 [226]
Nem tudom, milyen jogon ugatsz le engem, lehet h vkinek más tetszik, nem?!. Amiket elmondtál, nagyjából igaz is, mégis 1000x hangulatosabb volt sztem, mint a Cod4 unalmas épületei, helyszínei (leszámítva 1-2 pályát). Ráadásul sztem az akkori követelményeknek bőven megfelelt, nem beszélve a grafikáról.A játékok mindig fejlődnek, ettől még nem kell a régire rámondani h szar.
Az meg a másik, h valóban, a Cod4 sem sokban különbözik tőle rendszerét tekintve. Nem olyan, mint pl. a Medal of Honor Airborne. De speciel nekem abban rohadtul nem tetszett, h nem lehet menteni közben. Én sokszor vagyok úgy, h csak egy 20-30 percre leülnék játszani, de így azt a játékot esélytelen végigvinni, úgyh hagytam is a francba, pedig grafikára pofás volt.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Gratulálok a kijelentésedhez, hogy a sorozat legjobb single tagjának titulálod, holott szkriptelt darálda volt az egész, és a fenenagy szabadság ott is kimerült abban, hogy egy saccra 5 négyzetkilóméteres pályán te választottad ki, hogy az 5 ház közül melyikbe mész be. A fizikát itt is kihagyták, a játék durván a korszak standartjai alatt teljesített, mind technika, mind játékmeneti szempontokból. Már akkor is csak az ő manőverük volt a 2003-ban még tökéletesen helytálló módszer, hogy egy adott ponton addig jön az ellenség, amíg el nem érsz egy B pontot.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Lacee86
Lacee86 [226]
Cod2, mint a sorozat legszarabb tagja??!! Játszottál te vele? A Cod5 az tényleg nem annyira jó, bár én azzal is elvoltam azért kicsit. Sztem single részt tekintve a Cod2 a legjobb eddig, multiban meg a 4.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Elég merész kijelentés, tekintve, hogy a sorozat legszarabb tagjait dicsőíted.

Hááát igen, a pénz, a pénz, a pénz, a pénz. Egyikőjüknek sincs még éppen elég, had jöjjön a rókabőr!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

semetka
semetka [18]
Rájöttek, hogy név nélkül semmit nem ér.
Nekem ne mjött be az első rész, sztem ez sem fog.
Maradok a COD2-nél meg a COD5 nél. Ezek még érnek vmit.

Core 2 duo e8400, Gigabyte P35C-DS3R ,2x1GB Kingmax, Gainward 8800GT GS 1024MB

Vissza

Fórumszabályzat