28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ubisoft - fellépünk a kalózok ellen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

farkasvok
farkasvok [15]
figyelj herezacsi egyrészt én nem szoktam nyolc órát ülni a gép elött mert inkább olvasok.másrészt meg nem a szüleim max a szülöm mert az édesapám 2hete halt meg am meg hogyhogy pont nekem???
egyrészt nem csak én gondolom igy és nem rinyáltam csak elmondtam a véleményemet ugy tudtam a fórumnak ez a lényege. Amugy eddig egyszer se vettek csak elmondtam az alternativákat bocsi hogy ezt nem tudod fölfögni.
Madrac hát van benne valami...

Vissza

Fórumszabályzat