28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mafia: The City of Lost Heaven: Elakadt emberkék, mentések, vélemények, egyebek



Írd ide hozzászólásod:

JimmyHD
JimmyHD [126]
Hi

Azt nem tudja valaki hogy miért lép ki minden 4-edik vagy 3-dik töltésnél a játék?úgy kb a közepénél,semmi hibaüzenet,semmi.Újra játszok akkor megint jó,de ekkor megint a valahányadik töltésnél csinálja.

Vissza

Fórumszabályzat