28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz Modern Warfare 2 Special Edition PC-re (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Ugyanígy vagyok, valószínűleg a nagy tiltakozások miatt (külföldön) úgy döntöttek hogyha a népnek ez is drága akkor speciel nem lesz. De valahogy nem érdekel, egy bóvli éjjellátó az egyetlen valamire való cuccos benne, de mivel gagyi így csak menőzni lehet. Szóval nem érdekel, úgyse vettem volna meg, sőt a 14 ezres ár miatt ezen a simán is gondolkodok!
balays82
balays82 [14276]
Most már elő lehet rendelni a konzolos speciális kiadásokat is:

Limited Hardened Edition: 24.999 Ft

Limited Prestige Edition: 39.999 Ft

Annyira nem fáj a szívem, hogy PC-re nem lesznek ilyen limitált verziók, az alap kiadás is 13-15 ezer forint körül várható (attól függ, hol nézzük). Normális áron a fémdobozos meg is érte volna, de több, mint 20 ezret kérni érte, rablás (néhány hónapja a szinkronizált fémdobozos BiA: Hell's Highway pólóval 8 ezer forintba került, na az tényleg megérte).


Lacee86
Lacee86 [226]
Hát most nézem, h elő lehet rendelni a játékot "csekély" 14 ropiért...
A SE meg még drágább lenne; sztem sejtik, h úgyis alig venné meg vki.
Lemon75
Lemon75 [42]
Bennem nem állt meg semmi mert már máshol hallottam a hírt úgyhogy sejtettem, hogy csak erről van szó. Én amúgy sem fektetnék be semmiféle játékéjjellátóba, de ettől függetlenül én sem értem, hogy ez miért nem lesz PC-re?! Ezeket a korlátozott számú spéci kiadásokat úgyis a nagy fanok veszik meg ők meg tuti nem warezolják úgyhogy ennek aztán semmi értelme. Meg egyébként is a wareztól "agyonsújtott" PC -s játékpiacon jobban kellene a promó mint a kevésbé veszélyes konzoloknál. Néha úgy érzi az ember, hogy gőzük sincs ezeknek mit is csinálnak valójában!

"Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet."

Vissza

Fórumszabályzat