Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Nem lesz Modern Warfare 2 Special Edition PC-re (Hírek)
Ugyanígy vagyok, valószínűleg a nagy tiltakozások miatt (külföldön) úgy döntöttek hogyha a népnek ez is drága akkor speciel nem lesz. De valahogy nem érdekel, egy bóvli éjjellátó az egyetlen valamire való cuccos benne, de mivel gagyi így csak menőzni lehet. Szóval nem érdekel, úgyse vettem volna meg, sőt a 14 ezres ár miatt ezen a simán is gondolkodok!
Most már elő lehet rendelni a konzolos speciális kiadásokat is:
Limited Hardened Edition: 24.999 Ft
Limited Prestige Edition: 39.999 Ft
Annyira nem fáj a szívem, hogy PC-re nem lesznek ilyen limitált verziók, az alap kiadás is 13-15 ezer forint körül várható (attól függ, hol nézzük). Normális áron a fémdobozos meg is érte volna, de több, mint 20 ezret kérni érte, rablás (néhány hónapja a szinkronizált fémdobozos BiA: Hell's Highway pólóval 8 ezer forintba került, na az tényleg megérte).
Limited Hardened Edition: 24.999 Ft
Limited Prestige Edition: 39.999 Ft
Annyira nem fáj a szívem, hogy PC-re nem lesznek ilyen limitált verziók, az alap kiadás is 13-15 ezer forint körül várható (attól függ, hol nézzük). Normális áron a fémdobozos meg is érte volna, de több, mint 20 ezret kérni érte, rablás (néhány hónapja a szinkronizált fémdobozos BiA: Hell's Highway pólóval 8 ezer forintba került, na az tényleg megérte).
Hát most nézem, h elő lehet rendelni a játékot "csekély" 14 ropiért...
A SE meg még drágább lenne; sztem sejtik, h úgyis alig venné meg vki.
A SE meg még drágább lenne; sztem sejtik, h úgyis alig venné meg vki.
Bennem nem állt meg semmi mert már máshol hallottam a hírt úgyhogy sejtettem, hogy csak erről van szó. Én amúgy sem fektetnék be semmiféle játékéjjellátóba, de ettől függetlenül én sem értem, hogy ez miért nem lesz PC-re?! Ezeket a korlátozott számú spéci kiadásokat úgyis a nagy fanok veszik meg ők meg tuti nem warezolják úgyhogy ennek aztán semmi értelme. Meg egyébként is a wareztól "agyonsújtott" PC -s játékpiacon jobban kellene a promó mint a kevésbé veszélyes konzoloknál. Néha úgy érzi az ember, hogy gőzük sincs ezeknek mit is csinálnak valójában!
"Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet."
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]