28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

Bolgar
Bolgar [98]
Hi! Én és tesóm moert kezdtünk játszani vele ottvagyunk hogy megvan a horn csak nme engednek be a várba miért ? irjon aki tudja vagy tud hozzá valamien végigtászást pls! és aki tudja azt hogy mikor online gamespyvel akarok tászani kér ilyen CD kulcsot vagy mit nah azt honan szedjek mert a dobozán nicns pedig eredeti

Vissza

Fórumszabályzat