Én 14 éves voltam, amikor elkezdtem vele játszani, s végül 1 hónap alatt nagy nehezen, de végigvittem. ^^"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Én 14 éves voltam, amikor elkezdtem vele játszani, s végül 1 hónap alatt nagy nehezen, de végigvittem. ^^"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Neki kéne ugrani felnőtt fejjel, mindenesetre várom az új részt 
"I guess I have a soft spot for pretty faces"