A 90-es évek egyik legendás játéka visszatér, méghozzá az eredeti fejlesztőkkel, visszanyúlva a kezdetekhez. A spanyol Pyro Studios legalábbis bejelentette a negyedik rész készültét, amiről viszont még nem sokat tudhatunk. A legendás(an nehéz) taktikai-RTS első két része hatalmas sikernek bizonyult világszerte, ám a Pyro később komoly hibát vétett, változtattak ugyanis a stíluson, ami egyáltalán nem nyerte el a közönség tetszését. Nem meglepő tehát, hogy most azzal kezdték, a negyedik epizód visszanyúlik a kezdetekhez, és ismét az első két fejlesztés játékmenetét kaphatjuk majd az arcunkba. Sajnos részletekről, megjelenési dátumról egyelőre nem tudunk írni, de remélhetőleg hamarosabb bővebben is bemutatkozik a Commandos 4.
Commandos 4
A Pyro Studios belevág az új rész fejlesztésébe; vissza a kezdetekhez.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Malin- 2009.09.02. 14:10 [2440]
Hát, ha szereted a kihívásokat...:-D
4rc28 2009.09.02. 14:03 [649]
És az miért jó nekem, ha a játék sokkal, de sokkal nehezebb lesz??:-D
Egyébként nem szeretem a modokat, egy játéknál sem.
Egyébként nem szeretem a modokat, egy játéknál sem.
Malin- 2009.09.02. 13:58 [2440]
Ajánlom én is a Destination Paris modot, sokkal, de sokkal nehezebbé teszi a játékot. Utolsó pályát nem is tudom, hogy lehetne végig vinni..:-D
Szerk.: Most jutott eszembe, hogy a target burma pályán van egy bug, ami miatt Natasha kinyúl, mielőtt odaérnél. Normalon ez nem nagy ügy, de very hardon már szívás...
Szerk.: Most jutott eszembe, hogy a target burma pályán van egy bug, ami miatt Natasha kinyúl, mielőtt odaérnél. Normalon ez nem nagy ügy, de very hardon már szívás...
4rc28 2009.09.02. 09:18 [649]
Hát szerintem nem volt olyan baromi nehéz a commandos 2. Ezzel természetesen nem azt mondom, hogy soha nem kellett visszatöltenem, de összességében könnyű volt.
Egyedül az összes bonus könyv megtalálása volt nehéz és idegesítő néha(főleg a castle colditz nevű pályán) Tehát a küldetések könnyűek voltak, és hamar végeztem is velük, a könyvek miatt azonban sokkal tovább tartott az adott pálya+ nehezebb is lett mert olyan helyekre is el kell menni miattuk a ahol amúgy nincs semmi dolgunk.
Egyedül az összes bonus könyv megtalálása volt nehéz és idegesítő néha(főleg a castle colditz nevű pályán) Tehát a küldetések könnyűek voltak, és hamar végeztem is velük, a könyvek miatt azonban sokkal tovább tartott az adott pálya+ nehezebb is lett mert olyan helyekre is el kell menni miattuk a ahol amúgy nincs semmi dolgunk.
Barthezz 2009.08.29. 09:39 [54701]
Sztem sem volt könnyű a Commandos 2. Annyit nem szoptam vele, mint az első résszel, de ettől még baromi nehezek voltak a pályák ott is.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 2. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 3. Az Attack on Titan teljes történetét fel fogja dolgozni az A.O.T. 3
- 4. Forza Horizon 6 teszt – Kilinccsel előre Japán útjain
- 5. LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight teszt – A Batman játék, amelyre gyerekként vágytam
Legfrissebb fórumtémák
- 09:21
- Ki mivel játszik mostanában? [8245]
- 17:25
- Szét*** az ideg [5485]
- 09:30
- Versenyszimulátorok [54]
- 12:43
- Új Vampire: The Masquerade-játék jön, Eternal Whispers alcímmel [hozzászólások] [1]
- 11:30
- Játék kívánságlisták és várólisták [20]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]