28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Hype
Hype [368]
Sztem még a 3. rész is egész jó lett, a Strike force vagy mi, ami 2006ba jött ki na azt ki se próbáltam, ha jól tudom az már fps lett. Emlékszem a kastélyos pálya egy horror volt, asszem a 2ben volt, mikor elfogtak egy pár csapattagot és meg kellett őket menteni a kivégzéstől.

War, war never changes...

Vissza

Fórumszabályzat