28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Csak azt nem értem mikor mindenki könnyűzi a 2.részt milyen nehézségre gondol? Mert OKÉ very hardon sem volt olyan mint az első, vagy pláne a kieg. De azért úgy korrekt a második rész is! Ezt a szánalmasan könnyűt nem mondanám rá semmiképp, ha már annyira akarjuk húzzuk rá inkább a 3. részre. Egyébként ajánlom a:
Destination Paris Modot
Commandos 2-höz, mert az egy picit más megvilágításba helyezi a dolgokat, többek között kihívás terén is.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

4rc28
4rc28 [649]
Várom a negyedik részt, remélem nem cseszik el. Merthogy az első rész és a kiegészítője kiváló game volt, a második szintén ütős volt, de sajnos szánalmasan könnyű. A 3. rész pedig eggyértelműen a commandos sorozat mélypontja, iszonytató volt.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Vissza

Fórumszabályzat