28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Az szép, hogy reklámnak minősül! Mondjuk ez a PCDome szemszögéből igaz.

De úgy gondolom, hogy a játékok logói ugyanígy jogdíjasok, szóval akkor azokat miért lehet?

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Már páran felvetettük a célirányos topicban a témát, ám Dinó elzárkózott tőle, szó sem lehet céges logókról, asszem mert reklámnak minősül.
Kár.
Bevállalnék egy AMD-st.

Vajon Eric milyenre szavazna?

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Hubert
Hubert [1984]
Ha már így elkurvultak a hardware tokikok, nem volna lehetséges egy-két hardver logót is betenni a választhatók közé ?
Ati (nyilván …) Nvidia, AMD illetve Intel elég is volna. Esetleg Microsoft…)

Nem tudom, jogilag hogy is van ez, Mr. Lemon viszont hamar összeütné õket.
Ki tudja, még egy kis szponzori pénzek is befolynának. Vagy esetleg becsületsértési perek ... ?

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat