Ilyen kéne a rendes autós játékokba, és nem csak a lökhárító lesz karcos, ha 350-el veszed be a kanyart hanem beleépülsz a motortérbe, letüdőzöl egy hengerfejet és felszalad a seggedbe a csomagtartó. Ha 70-el próbálod meg bevenni, még korrigálhat az elektronika, és egy kisebb csattanásnál mondjuk csak a kormánymű köszöni meg a részvételt.
Persze, rohadt látványos, hogy a megatuning bömösben beleszakadsz az ülésbe amikor indul, felgyűri az aszfaltot és nulláról fénysebességre másfél másodperc alatt gyorsul, ráadásul törhetelen és pihekönnyű, így akkorákat tudsz repülni vele, hogy Besenyei Péter is megirigyelné. Nyilván. De jó lenne már egy olyan autós játék, amiben tényleg autózni lehet és nem négykerekű űrhajóval száguldozni. Mint anno iszonyat régen a Test Drive sorozat, kb olyan kéne.
Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést...

