Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)
Hát NFS játékban nem is számítottam ilyesmire. Talán másikban, de ezek már sajnos kimentek a divatból, elég kár
"Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést..."
Ilyenre ne is számíts! Mivel a játék konzolra is megjelenik, ott meg nem divat az ilyesfajta tökölés.
Ilyenre ne is számíts! Mivel a játék konzolra is megjelenik, ott meg nem divat az ilyesfajta tökölés.
horrorgeeks.blogspot.com
Valóban, a Pro Street-ben volt valami törés, de ehh.... Amiben jól meg van csinálva a törés (legalábbis jobban): FlatOut játékok. Na abban vazzeg tényleg atomjaira hullik a verda ha úgy vezetsz.
Ilyen kéne a rendes autós játékokba, és nem csak a lökhárító lesz karcos, ha 350-el veszed be a kanyart hanem beleépülsz a motortérbe, letüdőzöl egy hengerfejet és felszalad a seggedbe a csomagtartó. Ha 70-el próbálod meg bevenni, még korrigálhat az elektronika, és egy kisebb csattanásnál mondjuk csak a kormánymű köszöni meg a részvételt.
Persze, rohadt látványos, hogy a megatuning bömösben beleszakadsz az ülésbe amikor indul, felgyűri az aszfaltot és nulláról fénysebességre másfél másodperc alatt gyorsul, ráadásul törhetelen és pihekönnyű, így akkorákat tudsz repülni vele, hogy Besenyei Péter is megirigyelné. Nyilván. De jó lenne már egy olyan autós játék, amiben tényleg autózni lehet és nem négykerekű űrhajóval száguldozni. Mint anno iszonyat régen a Test Drive sorozat, kb olyan kéne.
Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést...
Ilyen kéne a rendes autós játékokba, és nem csak a lökhárító lesz karcos, ha 350-el veszed be a kanyart hanem beleépülsz a motortérbe, letüdőzöl egy hengerfejet és felszalad a seggedbe a csomagtartó. Ha 70-el próbálod meg bevenni, még korrigálhat az elektronika, és egy kisebb csattanásnál mondjuk csak a kormánymű köszöni meg a részvételt.
Persze, rohadt látványos, hogy a megatuning bömösben beleszakadsz az ülésbe amikor indul, felgyűri az aszfaltot és nulláról fénysebességre másfél másodperc alatt gyorsul, ráadásul törhetelen és pihekönnyű, így akkorákat tudsz repülni vele, hogy Besenyei Péter is megirigyelné. Nyilván. De jó lenne már egy olyan autós játék, amiben tényleg autózni lehet és nem négykerekű űrhajóval száguldozni. Mint anno iszonyat régen a Test Drive sorozat, kb olyan kéne.
Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést...

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
