28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

9 - a film



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
A Wanted nekem nem igazán jött be, az Őrség filmek pedig érdekesek, de sokkalta jobban elnyerték a tetszésemet, mint az előttük említett alkotás.
Kemloth
Kemloth [3310]
Bekmanbetov kapcsán már hallottam a filmről.
Wantedet írják ki, de szerintem jobbak annál az Őrség-filmek (Éjszakai Őrség, Nappali Őrség).
Bár sokaknak nem tetszettek, nekem bejöttek.

Majd megnézem mindenképp.

Vissza

Fórumszabályzat