28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
Ez a nagyon nagy részletesség már most elérhetõ ha az UT.ini (vagy mi) fájlban átírjuk a UseNPatches=False-et True-ra, illetve az alatta levõ Tesselation Factor=1 helyett egy negyobb értéket írunk (max 7).
Úgy is hívják ezt, hogy Truform. Nem csenget ez meg egy kis harangocskát, ott fent a toronyban ?
Nyilván csak Radeon 8500 avgy 9700 tulajok élvezhetik ezt a bõséget !

Next stop, Wonderland.

rage
rage [5115]
Mai hír az egyik oldalról:

"Arról vagyon szó, hogy elvileg az UT2003-ban van egy, amolyan elrejtett Ultra High részletességű mód is! Ezt egyelőre nem engedélyezték, mert állítólag még a Radeon 9700-as is kevés lenne neki (glubb ) A fejlesztők elmondása szerint, ez a mód akkor válik elérhetővé - egy patch keretében, amikor eljövend az nVidia legújabb zászlóshajója, az NV30... "

Elég vicces
Legalább lesz mivel teszteljétek a friss kártyát, aki ilyet akar venni

Vissza

Fórumszabályzat