28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

9 - a film



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Láttam, hogy a Milyen filmeket... topikban nincsenek jó véleménnyel a filmről. Én belenéztem az elejébe és a hideg kirázott! Nagyon szép a képi világ, bár az összhatás nem tudom mennyire lesz majd pozitív...
Majd írok róla, ha végignéztem.

Vissza

Fórumszabályzat