horrorgeeks.blogspot.com
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Max Payne 3 videó? (Hírek)
Jó, akkor most olvasd el mégegyszer, és értelmezd, amit írtam.
Most megkérdezed azt, amit az előző hsz-ben már leírtam? Ha leírnám megint, akkor most megértenéd? Olvasd el újra, amit írtam, mert minden mostani felvetésedre benne van a válasz.
És miért fáj az neked, hogy kreatívak a fejlesztők és nem akarják az orrod alá tolni harmadszorra is ugyanazt a Max Payne sablont?
A Fifáknál egy év alatt nem sok újításra lehet számítani, de 6 év távlatából egy játék ne legyen már ugyanaz 2009-ben. Én is örülnék egy felújított Command & Conquernek, vagy Doomnak, de az meg nem lenne ugye folytatás. Egyszer végig tolná az ember, azt kész.
Ha a jellegzetes motívumok megmaradnak egy folytatásban, az már félsiker, nem kötelező lemáslni az egészet újra. Sőt, bizonyos esetekben ezeknek a motívumoknak a tökéletes ellentétje is alkalmazható.
A Max Payne játéknál a film-noir csak egy körítése a mondanivalónak, s ha beskatulyázzák, egy a sok közül folytatás lenne a végeredmény(persze nem feltétlenül)
Ennyi. Eltelt X év, Max öregebb, tapsztaltabb, kicsit változott a stílus, de erre szükség van.
A Fifáknál egy év alatt nem sok újításra lehet számítani, de 6 év távlatából egy játék ne legyen már ugyanaz 2009-ben. Én is örülnék egy felújított Command & Conquernek, vagy Doomnak, de az meg nem lenne ugye folytatás. Egyszer végig tolná az ember, azt kész.
Ha a jellegzetes motívumok megmaradnak egy folytatásban, az már félsiker, nem kötelező lemáslni az egészet újra. Sőt, bizonyos esetekben ezeknek a motívumoknak a tökéletes ellentétje is alkalmazható.
A Max Payne játéknál a film-noir csak egy körítése a mondanivalónak, s ha beskatulyázzák, egy a sok közül folytatás lenne a végeredmény(persze nem feltétlenül)
Ennyi. Eltelt X év, Max öregebb, tapsztaltabb, kicsit változott a stílus, de erre szükség van.
horrorgeeks.blogspot.com
"A trailer valóban semmitmondó, de nekem tetszik"
Látva a trailert: Létezik olyan, ami neked nem tetszik?
Az újításnak azért nem látom értelmét, mert a 6 év az már egy generációváltás a gamerek körében. 2003-ban még gyerek voltam, mostmár felnőtt, ritkán játszom. A mostani 13-14 évesek többsége pedig tuti nem játszott Max Payne 1-et (alapozva a sok kis grafbuzira), ergo nekik rohadtul mindegy, h Max Payne 3 vagy "Junglefighter"-ként jön ki a játék. Gyanítom Kanduhrkanak is rohadtul mindegy, hiszen egy évente megjelenő nfs, fifa... esetében várja az ember az újítást, de aki azt mondja 6 év távlatában, h tré lenne ha a játék a gyökereinél maradna, annak semmivel sem több a Max Payne egy ma megjelenő tucatjátéknál. Ezért is rinyálunk sokan. Ha már egyszer úgy döntöttek, h 2003 után ismét legyen Max Payne, akkor az maradjon is Max Payne és mindenki boldog, de ha szakítanak mindennel, akkor felesleges ez a cím. Nekem az is simán bejönne, ha az 1-et csinálnák meg újra mai graffal, pusztítható környezettel, a korábbi bugok kiírtásával. Én tuti előrendelném.... Szóval a lényeg, h aki unja a korábbit, az csak egy jó akciójátékot akar, neki mindegy mi a cím. Viszont aki nosztalgiázna (első tps-em), annak ez pofáraesés lesz.
Látva a trailert: Létezik olyan, ami neked nem tetszik?
Az újításnak azért nem látom értelmét, mert a 6 év az már egy generációváltás a gamerek körében. 2003-ban még gyerek voltam, mostmár felnőtt, ritkán játszom. A mostani 13-14 évesek többsége pedig tuti nem játszott Max Payne 1-et (alapozva a sok kis grafbuzira), ergo nekik rohadtul mindegy, h Max Payne 3 vagy "Junglefighter"-ként jön ki a játék. Gyanítom Kanduhrkanak is rohadtul mindegy, hiszen egy évente megjelenő nfs, fifa... esetében várja az ember az újítást, de aki azt mondja 6 év távlatában, h tré lenne ha a játék a gyökereinél maradna, annak semmivel sem több a Max Payne egy ma megjelenő tucatjátéknál. Ezért is rinyálunk sokan. Ha már egyszer úgy döntöttek, h 2003 után ismét legyen Max Payne, akkor az maradjon is Max Payne és mindenki boldog, de ha szakítanak mindennel, akkor felesleges ez a cím. Nekem az is simán bejönne, ha az 1-et csinálnák meg újra mai graffal, pusztítható környezettel, a korábbi bugok kiírtásával. Én tuti előrendelném.... Szóval a lényeg, h aki unja a korábbit, az csak egy jó akciójátékot akar, neki mindegy mi a cím. Viszont aki nosztalgiázna (első tps-em), annak ez pofáraesés lesz.
Kövezzetek meg, de én nagyon várom az új részt. Jó az eredeti karakter nagyon, de mint tudjuk minden nőnél van jobb nő, szóval ki tudja. Én spec. örülök, hogy adtak az egésznek egy kis "pofont".
A trailer valóban semmitmondó, de nekem tetszik
A trailer valóban semmitmondó, de nekem tetszik

afro
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
