28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Max Payne 3 videó? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Corvus5
Corvus5 [2011]
"Ja, te már tudod a történetet. Meséld már el"


???
Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
"A lelki dolgokba meg ne menjünk bele, h mit kezd magával egy kiégett zsaru. Kétlem h brazílba megy igazságosztót játszani."

Ja, te már tudod a történetet. Meséld már el

horrorgeeks.blogspot.com

Corvus5
Corvus5 [2011]
Most miért akadtál fenn azon, h Max öregszik? Öregítsék, azzal semmi probléma, de ha az öregedés ilyen változásokkal jár, akkor én 60 évesen néger leszek. Ergo ez nem Max, max a névrokona. A lelki dolgokba meg ne menjünk bele, h mit kezd magával egy kiégett zsaru. Kétlem h brazílba megy igazságosztót játszani.
afro
afro [283]
Szóval azt mondod, hogy May Payne karakterében nem rejlik további potenciál? Akkor talán pont annak mondanál ellent, hogy mennyire jól kidolgozott a hangulat+karakter. Ahogy előttem is írták mások, az ember változik, főleg ennyi idő alatt, és nekem nagyon beleillik a képbe egy környezetváltás, hiszen így tudta maga mögött hagyni a keserű múltját. Ami persze kísérti, de ez már más...

Az, hogy ki mikor játszott vele, hát nem hiszem hogy a 14 évesekre alapoznak a készítők, ha csak a játék besorolását megnézem...

afro

Vissza

Fórumszabályzat