"De ha azt vesszük, hogy beleszól a dolgok menetébe"
"De ha azt vesszük"...
Tucsok
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Tucsok
I wish I could have known about the view from halfway down
De a halál az élet része és Isten nem szól bele a dolgok folyásába, a háborút az ember idézi elő nem Isten, de az az anya biztos üdvözül. Isten mindenkivel törődik, mindenkit szeret. Egyszerűen nincs olyan, hogy nem szeret, mindenkinél jobban ismer téged. De ha azt vesszük, hogy beleszól a dolgok menetébe akkor most felhozhatnám ellenpéldaként, hogy hányan és hányan menekültek meg szerencsésen egy-egy balesetből vagy mit tudom én miből... persze az csak a szerencsének köszönhető és nem az Isteni gondviselésnek ugye... ?Tucsok
Miért nem ezzel kezdted ?
Tucsok
i tell it like it is, cause im a bold figure

Tucsok
I wish I could have known about the view from halfway down
Tucsok
I wish I could have known about the view from halfway down