28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

9 - a film



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Mint a topik létrehozója és a 9 című animációs film nagy tisztelője kérdem tőled, holotar:

Hogyan jutottál el odáig, hogy a Farkasember trailerét épp ebben a (mostanában nem is igen aktív) topikban reklámozd be? Tényleg nem értem... -.-'

Vissza

Fórumszabályzat