28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megérkezett a Windows 7 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Hype
Hype [368]
Úgyszint, pedig én keményen vista ellenes voltam és vagyok is. A vistahoz képest szerintem nem eszi annyira a ramot meg a teljesítményt, jó igaz mégis egy picit "lassabb" a gép mint xp alatt, de elenyésző. A tálca pl. tetszik a linuxos tálcákhoz hasonló, praktikus.

War, war never changes...

Vissza

Fórumszabályzat