28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

9 - a film



Írd ide hozzászólásod:

kisté
kisté [6]
Csákó!
Zsír a film, mármint a 9!Azért a penelope egy elég jó nő!
A másik, hogy nem értem mit szívtátok mellre, hogy ajánlott egy másik filmet a holotar.ráadásul nem egy szar filmet. 9 rulz!De mellette elég rulz a wolfman!

Vissza

Fórumszabályzat