28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudden Strike II (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Bismarck
Bismarck [2342]
hát én mintha láttam volna valahol hogy a rampon valami járműven de lehet hogy csak káprázott a szemem pedig tök jó lenne

1 szó mint 100 jobb lett mint a Forever de sok minden nincs meg benne ami a foreverben volt meg még 1-2 0 de jobb lett!

www.wargamer.hu

darkforce
darkforce [2151]
Összevissza beszélsz Bismarck =)

Singleplayerbe egy tankkal végigmehetsz az egész pályán, mivel az ellenfélnek ezen hiányossága miatt gyakorlatilag kedvedre darálhatod őt (csak a gyanús épületeket kell szétlőni). Egyébként szerintem a sérülésmodelezés nem lett annyira jó, mert így egy 88 mm-es ágyúval rendelkező tank bármit szétlő egy lövésre, ami azért elég gáz, főleg az hogy mindig telitalálatot ad (illetve ritkán lő mellé).

A ramp az sztem dísz a vonaton, nekem se sikerült semmit se fölrakni rá ...

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

Vissza

Fórumszabályzat