Összevissza beszélsz Bismarck =)
Singleplayerbe egy tankkal végigmehetsz az egész pályán, mivel az ellenfélnek ezen hiányossága miatt gyakorlatilag kedvedre darálhatod őt (csak a gyanús épületeket kell szétlőni). Egyébként szerintem a sérülésmodelezés nem lett annyira jó, mert így egy 88 mm-es ágyúval rendelkező tank bármit szétlő egy lövésre, ami azért elég gáz, főleg az hogy mindig telitalálatot ad (illetve ritkán lő mellé).
A ramp az sztem dísz a vonaton, nekem se sikerült semmit se fölrakni rá ...
WarGaming forever ! http://wargamer.hu