28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

szkm
szkm [34]

Valaki írjon valamit légyszi!!!


Akkor legalább valamit a magyarosításról,csa ne megint a Reslang-hu-val

jöjjetek már megint ti faszpörgettyűk!!!!!!!!!!

szruomi erhard

Vissza

Fórumszabályzat