28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - Launch trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

speedy249
speedy249 [96]
russianboy lehet hogy a single fasza lesz mint a MW-é vagy a COD2-é de a multiban hm.....hogyha a COD 7 is ilyen lesz lassan átmegy a COD széria cs-be.9v9 lehet hogy nyugis lesz de egyben uncsi is.Jó én a bf-es 32vs32 hoz szoktam

Vissza

Fórumszabályzat