28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV - új patch (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Így van! Én örülök ennek a DLC-nek is, mivel hoz jó pár új fegyvert, amire a játéknak égető szüksége van!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

balays82
balays82 [14276]
Az is alátámasztja a DLC-k megjelenését, hogy ezzel a javítással bekerültek a Games for Windows Live GTAIV achievementjei közé olyanok is, amelyek "TLAD" karaktersorozattal kezdődnek. Vajon ez mire utal, csak nem annak a rövidítése, hogy "The Lost and Damned"?
Bíztam benne, hogy előbb-utóbb PC-re is jönnek a DLC-k, bár az lett volna az igaz, ha a kettő együtt dobozos formában jön ki, hasonlóan, mint az Xbox esetében. Persze, lehet, hogy valamikor ez is megtörténik, örüljünk annak, ami van.

Vissza

Fórumszabályzat