28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dragon Age



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5188]
Én a "játszó" karakteremet már a játékban készítettem, nem külön a szerkesztővel (azt töröltem is a rendes játék telepítésekor).
Szerintem a játék különben nagyjából óránként próbál frissíteni, aztán vagy sikerül neki vagy nem. És sokszor van, hogy a feltöltött kép is fél/egynapos késéssel jelenik meg odafönt.

Én azt vettem még észre, hogy a régi karaktereket nem lehet törölni (van két karakter, amelyekkel nem is játszottam, csak a szerkesztővel elkészítettem őket). Az elején még lehetett, de mindig két napon belül visszakerültek valami rejtélyes módon... Most meg már egy hete sem a "Manage screenshot", sem a "Manage characters" funkció nem érhető el. Állítólag átmenetileg.

Endure. In enduring, grow strong.

davkar9
davkar9 [11539]
Ti egyébként a karakterkészítőből másoltátok át a karaktereteket vagy a játékban csináltátok? Mert én már gondoltam arra is, hogy emiatt nem frissülnek a stat-jaim. Bár ki tudja, az előbb beléptem és most elfogadta az achievmenteket is (lehet hogy most adagolja majd a BioWare pontokat, otthon megnézem), de a többi változatlan. Majd elindítom már az új karakteremet, hogy azzal mit csinál mert ez így nem állapot. Azért is gondolom, hogy ez lehet a helyzet mert töröltem a karakterkészítőt és ekkor a képek, amiket csinált a játék azok mind egy szálig eltűntek a screenshots mappából (nemes egyszerűséggel az egész mappa törlődött…). Játékon belül is, így most csak annyi képem van amennyi az online profilba feljutott.

Vissza

Fórumszabályzat