28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dome7 - a magyar net hőskora: a netkód (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

S3ntin3L
S3ntin3L [17]
Sziasztok, jó lett ez a cikk, én anno mindent átéltem ebből a hőskorból úgy ahogy le van írva , baromi jó volt visszaolvasni, előjöttek a régi szép emlékek.
Akkor nagyon megbecsültem ha net közelébe férkőzhettem mert valóban szenvedés volt a modemmel és a freestartal fellépni 6 után , volt hogy 30 tárcsázás után sikerült aztán 1-2 perc után meg is szakadt és akkor újra próba és keményen jött az adat 1-5 kb/s -el, de még annak is örültem mint majom a...
Emlékeztek még a danubius chatre? - mindig azon lógtam

Stay out of the road, if you want to grow old

Vissza

Fórumszabályzat