, baromi jó volt visszaolvasni, előjöttek a régi szép emlékek.
Akkor nagyon megbecsültem ha net közelébe férkőzhettem mert valóban szenvedés volt a modemmel és a freestartal fellépni 6 után
, volt hogy 30 tárcsázás után sikerült aztán 1-2 perc után meg is szakadt és akkor újra próba
és keményen jött az adat 1-5 kb/s -el, de még annak is örültem mint majom a...
Emlékeztek még a danubius chatre? - mindig azon lógtam

Stay out of the road, if you want to grow old
