28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dome7 - a magyar net hőskora: a netkód (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
A nyáron volt éppen erről egy blogbejegyzésem, az első becopyzott levelet tessék olvasni.

Jajj, ezek a régi szép, 2001-2002-es évek. Mindig csukott szemmel izgultam végig eme borzalmas betárcsázóhang utolsó másodperceit, amikor is eldőlt, hogy összejön-e a kapcsolat, vagy próbálhatom elölről a csatlakozást.

A 150 Ft-os kedvezmény megszűnése után meg egy percszámláló progival mértem az online töltött időt, s az 1000 Ft-os költséget nem léphettem túl egy hónapban (ennyit engedélyezett akkor anyukám). (gyakorlatilag csak e-mailezni tudtam így otthonról jó 1 éven át, vagy letölteni egy Dome-topicot, s az elolvasását már offline mód megtenni )

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat