Jajj, ezek a régi szép, 2001-2002-es évek.
Mindig csukott szemmel izgultam végig eme borzalmas betárcsázóhang utolsó másodperceit, amikor is eldőlt, hogy összejön-e a kapcsolat, vagy próbálhatom elölről a csatlakozást.
A 150 Ft-os kedvezmény megszűnése után meg egy percszámláló progival mértem az online töltött időt, s az 1000 Ft-os költséget nem léphettem túl egy hónapban (ennyit engedélyezett akkor anyukám).
(gyakorlatilag csak e-mailezni tudtam így otthonról jó 1 éven át, vagy letölteni egy Dome-topicot, s az elolvasását már offline mód megtenni
)"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
