28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dragon Age



Írd ide hozzászólásod:

xyzw
xyzw [762]
Nekem sem tanította még meg, mondjuk mostanában nem is próbálkoztam, pedig én is megcsináltam a személyes küldetését.Én mage-el vagyok.
Ahogyan korábban is beszéltünk a level scaling-ről, igazítja is meg nem is a csapat szintjéhez a monsta-k szintjét a program, illetve bizonyos korlátok között van benne véletlenszerűség is. (+-4 szint, stb.)
Shadowguard
Shadowguard [4602]
Tegnap végül rászántam magam a folytatásra és másodjára is átverekedtem magam a mélyutakon. A Falkaanya mintha könnyebb lett volna most, mint elsőre, cserébe viszont volt ahol az egész csapatom legyalulták én meg csak néztem nagyokat. Mondjuk most jobban volt fejlesztve a csapatom, szóval a melák kapott egy pár vihar-infernó-jégverés hármast, a köztes időben meg Pala tartotta a frontot. Azért szokásomhoz híven a végső csapást a főhős vitte be
Kemloth: Közben rájöttem, hogy javítanom kell magam Még Zevran is hiányzik a készletből. Szóval úgy érzem ez egy végigjátszásból nem fog kijönni akárhogy is próbálkozok.
Viszont két kérdés:
- Morrigant rá tudta már venni valaki arra, hogy megtanítsa az alakváltást? Vagy ez csak mágus főhőssel elérhető? Mert 100%-on vagyok nála, a privát küldetését is megcsináltam, de nem hajlandó rá az a nyavalyás boszorka.
- Hallottam valami modról, ami lehetővé teszi, hogy a csapattársak pontjait mi oszthassuk szét csatlakozáskor. Ezt nem tudja valaki honnan lehetne leszedni? Egy-két embert szívesen átvariálnék vele, mert például Leliana-val az életben nem íjászkodtam még és így a pontok is feleslegesek rajta.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat