28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Norton Internet Security 2010 (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

kovjoci
kovjoci [1]
Immáron másfél éve használom a NIS 2009-et. Csak jót tudok mondani róla. Munkámból kifolyólag olyan szerencsés helyzetben voltam, hogy részt tudtam venni Symantec-es bemutatón. Elég szkeptikusan mentem a bemutatójukra, az volt a véleményem, hogy nekik az a lényeg, hogy minél több példányt minél nagyobb marketinggel eladjanak. Nos kellemesen csalódtam. A marketing megvolt, de az igazság az, hogy van alapja, van amire építsenek, mert a termékük jónak mondható. A cikkben némi háttal ütőként az jött le számomra, hogy a tétlen állapotot használva, mikor az ember újra leül használni a gépet, majd megint otthagyja újra indul a teljes scan. Ez nem így van, a teljes vizsgálatot onnan folytatja ahol abbahagyta az előző tétlenség után. Lehet hogy a teljes rendszervizsgálat 6-8 óra, de ha napi 1 órát hagyjuk bíbelődni egy héten belül mindent átnéz. Ez ránk felhasználókra van bízva... Csak ajánlani tudom, jók a tapasztalataim, rendszerösszeomlást soha nem okozott.

Vissza

Fórumszabályzat