
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Grand Theft Auto III (Ismertető)
1 Gb Rambus, az állat... 

Sajnos a sajat p3@933, 256MB sdram, Asus7100 konfigomrol ezt nem lehet elmondani
Az ajanlottat sajna masnal lattam 
Az ajanlottat sajna masnal lattam 
Alább olvasható az ajánlott konfig 

Kicsit megkesve, de en is hozzaszolnek. A sok helyen olvasott infok alapjan, melyek magasztaljak a jatekot, ugy dontottem inkabb megnezem. A velemenyem jo par ora jatek utan elegge vegyes.
Tetszik: Valoban gyonyoru kornyezet, remek hangulat nagyreszt a zenenek koszonhetoen.
Nem tetszik: Aki ilyen osszetett jatekot szeretne csinalni az nagyon kosse fel a gatyajat, mert egy halom dologot termeszetesnek vesz az ember es elvar egy ilyen jatektol is. Pl az emberek esszeru(bb) viselkedese. Nem tetszik az utkozesek megoldasa, mintha papirbol lenne minden. A legkisebb koccnal is nagyon torik. Elveztem volna, hogy ha mar lovoldozni lehet, akkor mondjuk kereket kiloni is lehessen (nekem nem ment). Chinatownbol uldoztem futva egy hapsit, folyamatosan mogotte, egesz tar a hataba es csak fut tovabb... A kocsi javitasa festese 1-2 sec alatt kesz. Egy kuldetes elszurasanak nincs kovetkezmenye (pl Misty vagy ki fuvarozasa kozben berobbant az auto, s benne a csaj. senki sem volt merges megegyszer meg kellett csinalni) ... stb stb
1-10-es skalan ertekelve jogosnak tartom, hogy nem kapott 10-et, de meg a kilencet is tulzasnak tartom. Nem a tobbi hasonlo jatekhoz hasonlitva, hanem abszolut ertekelsben, ahhoz kepest,a mit en egy ilyen jatektol elvarnek. Ennek ellenere egy naogy jo, kellemes program, aminek hangulata is van.
Remelem a kovetkezo reszeben foglalkoznak kicsit az AI-vel is, es akkor tenyleg kozeliteni fogja a 10-et
P4@2Ghz, 1GB PC800 rambus, Asus V8640Ultra konfigon 1024x768x32-ben egyszer sem szaggatott.
bye
Tetszik: Valoban gyonyoru kornyezet, remek hangulat nagyreszt a zenenek koszonhetoen.
Nem tetszik: Aki ilyen osszetett jatekot szeretne csinalni az nagyon kosse fel a gatyajat, mert egy halom dologot termeszetesnek vesz az ember es elvar egy ilyen jatektol is. Pl az emberek esszeru(bb) viselkedese. Nem tetszik az utkozesek megoldasa, mintha papirbol lenne minden. A legkisebb koccnal is nagyon torik. Elveztem volna, hogy ha mar lovoldozni lehet, akkor mondjuk kereket kiloni is lehessen (nekem nem ment). Chinatownbol uldoztem futva egy hapsit, folyamatosan mogotte, egesz tar a hataba es csak fut tovabb... A kocsi javitasa festese 1-2 sec alatt kesz. Egy kuldetes elszurasanak nincs kovetkezmenye (pl Misty vagy ki fuvarozasa kozben berobbant az auto, s benne a csaj. senki sem volt merges megegyszer meg kellett csinalni) ... stb stb
1-10-es skalan ertekelve jogosnak tartom, hogy nem kapott 10-et, de meg a kilencet is tulzasnak tartom. Nem a tobbi hasonlo jatekhoz hasonlitva, hanem abszolut ertekelsben, ahhoz kepest,a mit en egy ilyen jatektol elvarnek. Ennek ellenere egy naogy jo, kellemes program, aminek hangulata is van.
Remelem a kovetkezo reszeben foglalkoznak kicsit az AI-vel is, es akkor tenyleg kozeliteni fogja a 10-et
P4@2Ghz, 1GB PC800 rambus, Asus V8640Ultra konfigon 1024x768x32-ben egyszer sem szaggatott.
bye
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
