Azon akadtam fenn, hogy egy 500 fős, telefonos felmérés alapján kijelenti azt, hogy a magyarok negyven százaléka mit gondol, hát...
RIP pcdome
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Azon akadtam fenn, hogy egy 500 fős, telefonos felmérés alapján kijelenti azt, hogy a magyarok negyven százaléka mit gondol, hát...
RIP pcdome