28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

paroka
paroka [6]
Jééé, Farkasember itt is! Elég nagy sláger most egy csomó helyen. Szerintem kicsit túl sokat várnak a filmtől. A Del Toro neve is ezzel lesz igazán népszerű.
holotar
holotar [6]
A doghouse-t én is láttam már, aki úgy ül neki h nem veszi komolyan, az jól fog szórakozni az biztos Amúgy Farkasemberrel hogy álltok? most fogják bemutatni, főszerepekben Anthony Hopkins és Benicio del Toro. Tartalmat nem írok, nézzétek meg a trailert. Ja és ez egy korábbi film remake-je.

Vissza

Fórumszabályzat