28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mafia: The City of Lost Heaven: Elakadt emberkék, mentések, vélemények, egyebek



Írd ide hozzászólásod:

slender
slender [2755]
Jó a fordítás

Egyébként javaslom, hogy Karthágót romboljuk le.

zsoo
zsoo [1267]
Töltött le valaki a magyar MAFIA oldalról fordítást/szinkron-feliratot és magyarított menüt???
Milyen? Jól használható?

Köszönöm ha valaki érdemben ad választ!

Üdv.

zsoo

Vissza

Fórumszabályzat