Az a problémám, hogy miután föltelepítettem a játékot, elindul ugyan, de a grafika nem stimmel. (A profilválasztási képernyőn a szöveg fekete, ha pedig belépek, a zöld fű és a földút helyett csak fehér folt látszódik.)
A rendszerkövetelményeknek megfelel.
Segítsetek plííííz

