28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

Sarcophogus
Sarcophogus [25]
Sziasztok!
Az a problémám, hogy miután föltelepítettem a játékot, elindul ugyan, de a grafika nem stimmel. (A profilválasztási képernyőn a szöveg fekete, ha pedig belépek, a zöld fű és a földút helyett csak fehér folt látszódik.)
A rendszerkövetelményeknek megfelel.
Segítsetek plííííz

Vissza

Fórumszabályzat