28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

paroka
paroka [6]
Végül meggyőztek a barátok, hogy nézzük meg és beismerem egy egész jó filmet sikerült összehozni! Talán tényleg csak a túlzott marketing volt sok... Határozottan profi darab volt és elismerésem a kösztümösöké, akik arra is figyeltek, hogy a főszereplőkön kívül a statiszták jellemzei is korhűk legyenek. Ezektől az apró részletektől válik egy film tökéletessé! Most már én is ajánlóm!

HTF: nanee, akkor már south park, de még az se kedvenc
holotar
holotar [6]
Szal ez a DURVÁBB volt mint amit elképzeltem, de így is jó volt!!! és kisté: f@szás volt bizza!

Vissza

Fórumszabályzat