
. Engem a hardszrendszer sem idegesített annyira, végülis kiírta aze sélyeinket, meg hogy miért kapunk ki, ha kikapunk...Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

. Engem a hardszrendszer sem idegesített annyira, végülis kiírta aze sélyeinket, meg hogy miért kapunk ki, ha kikapunk...