Sajnos csak döntetlen lett, de ami a legfontosabb az az, hogy ugyancsak sajnálatos módon néhány szurkoló megfeledkezett magáról, és berohant a pályára, majd a csata az utcán folytatódott, durvább volt, mint egy fradi-ute, és ezt én mondom, tehátz komoly. Még az aluljáróba is bedobtak könnygázt, a stuttgatiak rettegtek, a szektor felső részében várták, hogy hazamehessenek, de így is elvittek egy stuttgartit a mentők, a fradisták közben többször összecsaptak a kedélyek, mikor elmentünk háromnegyed órával a meccs előtt, még mindig voltak bunyók...
Szenvedély nélkül a foci halott.
