28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
És szerinted érdekel, hogy másnak tetszett-e? Nekem nem. És ezért félek a Predatorstól. Ennyi a lényeg.
Gobiakos
Gobiakos [13330]
A Szállítmány közel sem volt szánalmas, csaupán nálad nem talált be ezek szerint. Sokan fújoltak arra a filmre, de tulajdonképpen semmi baj sincs vele. Kissé egyszerű, kissé kiszámítható, a nagyágyúkat (Reno, Fishburne) nem használta ki 100%-osan, de amúgy egy egész élvezhető filmet rakott össze Nimród.
Peace
Peace [28896]
Abszolút elvárások nélkül fogok beülni a premierre. A siralmas AvP filmek után én már nem bízom benne, hogy bárki is képes visszaadni a régi klasszikusok hangulatát. Kivéve persze Ridley Scott, ha valóban elkészíti az Alien 5-öt. Nimród Antaltól sem várok sokat a szánalmas Armored után. Remélem Rodriguez rendesen felügyeli a munkálatokat.
Gobiakos
Gobiakos [13330]
Az első mozgóképes anyag a filmből

Vissza

Fórumszabályzat