28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Nekem úgy tűnt, hogy az a bizonyos lény "lóként" funkciónál.

Cáfoljátok meg pls.

Amúgy jó is meg nem is a teaser. Olyan érzésem támadt, mint amikor kiadták az AVSP2 előzetesét, azt hittük, hogy fasza lesz, közben meg lelőtték a jelenetek és a film 80%-át.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Szerintem az nem háziállat... Gondolom a Ragadozók nem csak emberekre vadásznak, máshonnan is hozhatnak prédát. Vagy egyszerűen az a lény ott él a Ragadozók bolygóján.
-Jozef-
-Jozef- [1955]
Könyörgöm, minek egy háziállat a "Ragadozóknak"? Meg mi az a repülő robot vagy mi a franc? Rühellem az ilyen sajátos kitalációkat az alapfilmekhez képest.

Vissza

Fórumszabályzat