Cáfoljátok meg pls.
Amúgy jó is meg nem is a teaser. Olyan érzésem támadt, mint amikor kiadták az AVSP2 előzetesét, azt hittük, hogy fasza lesz, közben meg lelőtték a jelenetek és a film 80%-át.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
