28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King Arthur (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

munszu
munszu [574]
Mondj légyszíves párat..?^^
Amúgy én az Imperium Galagtica óta nem emlékszem magyar fejlesztésű rts-re.
Talán a swine(ha nem magyarok csinálták akkor sry) ,de az nem szólt olyan nagyot , mint az utóbbi 2.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
"Újabb magyar fejlesztésű stratégiai játék érkezett."

Epic Win?

egyébként megszámoltam, ez pontosan a háromezernégyszáznegyvenötödik magyar rts.

Vissza

Fórumszabályzat