28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Naamah
Naamah [11]
Sziasztok!
Egy olyan akadályba ütköztem, hogy egyszer csak nincs hang a menüben és nem akar semmi betöltődni. Hiába kezdem előröl, hiába töltök be régebbi mentéseket, hiába teszem újra, egyfolytában ezt csinálja. Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm.

Vissza

Fórumszabályzat