28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Command & Conquer 4



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Pedig ehhez képest az RA3 jó volt. Sőt, ha elvonatkoztatunk a komolytalan egységektől és a vérciki videóktól, játékmenet tekintetében egy nagyon élvezetes játék lett. De ez... Csak azért fogom végigjátszani, mert az eddigi összes C&C részt kivittem és szeretném, ha teljes lenne a sor. Talán megszokom majd ezt a mindenféle stratégiát nélkülöző játékmenetet...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

georgee
georgee [1990]
Na jo, olvasgatva a kommenteket ezt se teszem fel meg kiprobalni se. A RA3 utan mit is varhattam volna... Kar, jo lett volna egy jo utolso CnC resz. Tavaly leszedtem a kiadott Win95-os verzios elso reszt es RA1-et nosztalgizani, ujra vegig vittem mert nagyon jo volt, az elso par misszio utan megszokja az ember a grafikat es nem gaz. Hangulatos kuldetesek, klasszikus bazis epites, jo atvezeto filmek meg az egesz sztori 20-on eves fejjel is jo volt nemhogy akkor ~13 evesen.

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Vissza

Fórumszabályzat