Blade
particio?????
Igazán én se értem miért kellene 2 partícióra szétszedni az amúgy nem túl nagy vinyót. Én is legalább 4-5 GB-ot javasolnék partíció méretként, bár kisebb helyen is elfér az XP, de nem szereti, ha teljesen kitölti a rendelkezésére álló helyet.
Nem. 2 bőven elég neki.
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
nem lesz kevés az XP-nek a 2giga?
nálam 2,69-et foglal el a c:-ből a rendszer(program filekkel) az 5-ből. mondjuk jó sok progi van telepítve, de ott van még a virtuális memória
nálam 2,69-et foglal el a c:-ből a rendszer(program filekkel) az 5-ből. mondjuk jó sok progi van telepítve, de ott van még a virtuális memória

hello
Olyan problémám van hogy a merevlemezemre új partíciót szeretnék és prábáltam csinálni egyet a particion magic 7.0-val de nem sikerült. A következő a helyzet:
van egy 20gb-s maxtorom és ezen szeretnék még egy mondjuk 2gb-s partíciót, mert úgy akarom hogy err tenném fel a rendszert a fenn maradó részt pedig meghagynám adatok számára.
Meg lehet ezt oldani úgy hogy ne kelljen a teljes vinyót formázni mert tele van olyan adatokkal amik nagyon fontosak és nem is tudom kiírni őket cdre!
A PM7-tel megcsináltam egy új particiot és átneveztem ezt a c:-nek és amejik eddig c: volt azt meg e:-nek és amikor rányomtam hogy alkalmazza a beállításokat kiírta hogy újra indul a gép és a windows előtt bejött egy program ami szerintem próbálta alkalmazni a beállításokat de a végén kiírta hogy error 3002 vagy valami ilyesmi
és mindez xp alatt
NEM TUD SEGÍTENI NEKM VALAKI???????????
Olyan problémám van hogy a merevlemezemre új partíciót szeretnék és prábáltam csinálni egyet a particion magic 7.0-val de nem sikerült. A következő a helyzet:
van egy 20gb-s maxtorom és ezen szeretnék még egy mondjuk 2gb-s partíciót, mert úgy akarom hogy err tenném fel a rendszert a fenn maradó részt pedig meghagynám adatok számára.
Meg lehet ezt oldani úgy hogy ne kelljen a teljes vinyót formázni mert tele van olyan adatokkal amik nagyon fontosak és nem is tudom kiírni őket cdre!
A PM7-tel megcsináltam egy új particiot és átneveztem ezt a c:-nek és amejik eddig c: volt azt meg e:-nek és amikor rányomtam hogy alkalmazza a beállításokat kiírta hogy újra indul a gép és a windows előtt bejött egy program ami szerintem próbálta alkalmazni a beállításokat de a végén kiírta hogy error 3002 vagy valami ilyesmi
és mindez xp alatt
NEM TUD SEGÍTENI NEKM VALAKI???????????
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
